6.1.2001

3. závod PZL –Kalimerův horský dostih

Řevnice

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:             

C                Pavel Tůma                                    2. (43.)

                   Lucie Mezníková                          11. (52.)

                   Vladimír Mezník                           12. (53.)

 

20.1.2001

4. závod PZL – Lochkov - Hlubočepy

Praha

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:           

C                Lucie Mezníková                            7. (47.)

                   Kristina Hamáčková                       7. (47.)

                   Vladimír Mezník                             9. (49.)

 

28.1.2001

5. závod PZL – Řitka

Řitka

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:           

B                 Vojtěch Tvrdek                            14. (38.)

                   Kristina Hamáčková                     18. (42.)

                   Bohuslav Hamáček                      21. (45.)

                   Eva Havelková                             21. (45.)

                   Lucie Mezníková                          27. (51.)

                   Vladimír Mezník                           27. (51.)

                   Eva Hamáčková                           30. (54.)

C                Pavel Tůma                                  disk.

                  

3.2.2001

6. závod PZL – Šárka

Praha

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:           

B                 Bohuslav Hamáček                      13. (26.)

                   Vojtěch Tvrdek                            14. (27.)

                   Kristina Hamáčková                     15. (28.)

                   Lucie Mezníková                          17. (30.)

                   Vladimír Mezník                           17. (30.)

 

10.2.2001

7. závod PZL – Vídrholec open

Praha - Klánovice

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:           

B                 Lucie Mezníková                          35. (56.)

                   Vladimír Mezník                           36. (57.)

 

17.2.2001

8. závod PZL – Kamenné Žehrovice

Kamenné Žehrovice

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:           

B                 Bohuslav Hamáček                        8. (21.)

                   Lucie Mezníková                          17. (30.)         
Vladimír Mezník                           18. (31.)         
Vojtěch Tvrdek                            20. (33.)

                   Eva Hamáčková                           21. (34.)

 

Pražská zimní liga  – Celkem

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:           

Ženy            Lucie Mezníková                            4.

                   Kristina Hamáčková                     20.

                   Eva Hamáčková                           30.

                   Eva Havelková                             38.

Muži            Vladimír Mezník                           42.

       Bohuslav Hamáček                      51.

       Vojtěch Tvrdek                            54.

       Pavel Tůma                                  93.

                   Michal Tůma                              122.

10.3.2001

 Jarní sprint

Praha

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

K                Lucie Mezníková                          11.

 

18.3.2001

9. ročník MOBu

Praha – Přední Kopanina

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

DT - M       Bohuslav Hamáček                      14.           

ST - M        Vojtěch Tvrdek                              7.

                   Vladimír Mezník                           12.
KT - Ž        Lucie Mezníková                         3.      

                   Kristina Hamáčková                       4.

KT - M       Vojtěch Tvrdek ml.                        4.

 

7.4.2000

1. závod Gigasport Cupu

Želízy

mapa: Čertovy hlavy

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10L          Tereza Kalinová                          3.

D10            Anna Marková                            1.

D12            Lucie Mezníková                         2.

D14            Kristina Hamáčková                   2.

D21A          Monika Osinová                          61.

D45            Eva Hamáčková                             4.

H10            Václav Šimon                               1.

H12            Vojtěch Tvrdek ml.                        8.

H14            Jakub Šimon                                  4.

H16            Pavel Tůma                                    6.

H35            Vladimír Mezník                             8.

                   Jan Marek                                   24.

H45            Vojtěch Tvrdek                            24.

                   Bohuslav Hamáček                      30.


5.4.2001

1. Závod Park Cupu

Praha

Mapa: Letenské sady

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14            Lucie Mezníková                         3.

                   Kristina Hamáčková                       6.

H14            Jakub Šimon                                  5.

                   Václav Šimon                               13.

 

  8.4.2001

2. Gigasport Cupu

Hvozdnice

Mapa: Plazy

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10L          Tereza Kalinová                          2.

D10            Anna Marková                            1.

D12            Lucie Mezníková                         1.

D14            Kristina Hamáčková                   1.

D21B          Monika Osinová                            8.
D45            Eva Hamáčková                             5.

H10            Václav Šimon                               1.

H12            Vojtěch Tvrdek                            1.

H16            Michal Tůma                               3.

H21B          Vladimír Mezník                           14.

                   Jan Marek                                   25.      

H45            Bohuslav Hamáček                      24.

 

19.4.2001

2. závod Park Cupu

Praha

Mapa: Ladronka

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14            Lucie Mezníková                         3.

                   Kristina Hamáčková                       4.

H14            Jakub Šimon                                1.

                   Václav Šimon                                 9.

 

21.4.2001

2. závod středočeského žebříčku

Peruc

Mapa: Peruc

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Anna Marková                            1.

                   Tereza Kalinová                          2.

D12            Lucie Mezníková                         1.

D14            Kristina Hamáčková                   3.

D21            Monika Osinová                          12.

D45            Eva Hamáčková                          1.

H10L          Ondřej Karmazín                         1.

H10            Václav Šimon                               1.

H14            Jakub Šimon                                1.

                   Jakub Tichý                                   8.

H16            Michal Tůma                                  5.

                   Pavel Tůma                                    6.

H21            Pavel Karmazín                           2.

H35            Vladimír Mezník                          3.

H45            Bohuslav Hamáček                        7.

                   Vojtěch Tvrdek                              8..

T                 Eva Havelková                            1.

 

22.4.2001

3. závod Gigasport Cupu

Komárov

Mapa: Hrobiště

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                          1.

                   Anna Marková                            2.

D12            Lucie Mezníková                         2.

D14            Kristina Hamáčková                   3.

D21B          Monika Osinová                          17.

D45            Eva Hamáčková                          3.

H10L          Ondřej Karmazín                         2.

H10            Václav Šimon                               1.

H14            Jakub Šimon                                2.

                   Jakub Tichý                                 10.

H16            Pavel Tůma                                    6.

                   Michal Tůma                                10.

H21A          Pavel Karmazín                            52.

H35            Vladimír Mezník                           10.

H45            Vojtěch Tvrdek                            22.      
Bohuslav Hamáček                      32.      

T                 Eva Havelková                             11.

 

28.4.2001

Saxbo – 2001

Petrovice u Jablonného v Podještědí

Mapa: Seleška II

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Lucie Mezníková                         1.

D14            Kristina Hamáčková                       7.

D35            Eva Havelková                               7.

D50            Eva Hamáčková                           13.

H10L          Ondřej Karmazín                           4.

H10            Václav Šimon                                 8.

H12            Vojtěch Tvrdek                              8.

H14            Jakub Šimon                                20.

H21L          Pavel Karmazín                            37.

H35            Vladimír Mezník                           11.

H50            Vojtěch Tvrdek                            11.

                   Bohuslav Hamáček                      22.

T4               Alena Karmazínová                                                                                                    9.

 

29.4.2001

Saxbo – 2001

Oybin - Hain

Mapa: Alte Leipaer Straße

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Lucie Mezníková                         1.

D14            Kristina Hamáčková                       8.

D35            Eva Havelková                               8.

D50            Eva Hamáčková                             5.

H10L          Ondřej Karmazín                           5.

H10            Václav Šimon                               2.

H12            Vojtěch Tvrdek                            11.

H14            Jakub Šimon                                11.

H21L          Pavel Karmazín                            51.

H35            Vladimír Mezník                           12.

H50            Vojtěch Tvrdek                            12.

                   Bohuslav Hamáček                      16.

T4               Alena Karmazínová                                                                                                  11.

 

3.5.2001

3. závod Park Cupu

Praha

Mapa: Ládví

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14            Lucie Mezníková                         2.

H14            Jakub Šimon                                1.

                   Václav Šimon                               11.

 

3.5.2001

Park Cup – Celkové výsledky

Praha

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14            Lucie Mezníková                         3.

                   Kristina Hamáčková                       6.

H14            Jakub Šimon                                1.

                   Václav Šimon                               14.

 

12.5.2001

1. závod KOZEL Cupu a  žebříčku B - Čechy

Studenec u Sokolova

mapa: Hamry I

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14B          Kristina Hamáčková                     35.

D50B          Eva Hamáčková                           11.

H12B          Václav Šimon                                 5.

H14B          Jakub Šimon                                37.

H35B          Vladimír Mezník                           21.

H45            Vojtěch Tvrdek                            25.

                   Bohuslav Hamáček                      32.

 

13.5.2001

2. závod KOZEL Cupu a  žebříčku B - Čechy

Studenec u Sokolova

mapa: Hamry II

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14B          Kristina Hamáčková                     44.

D50B          Eva Hamáčková                           12

H12B          Václav Šimon                               disk.

H14B          Jakub Šimon                                51.

H35B          Vladimír Mezník                           14.

H45            Vojtěch Tvrdek                            18.

                   Bohuslav Hamáček                      32.

 

19.5.2001

3. závod KOZEL Cupu a  žebříčku B - Čechy

Náchod

mapa:

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14B          Kristina Hamáčková                     34.

                   Lucie Mezníková                          43.

H14B          Jakub Šimon                                56.

                   Václav Šimon                               disk.

H35B          Vladimír Mezník                           27.

 

20.5.2001

4. závod KOZEL Cupu a  žebříčku B - Čechy

Dobřany v Orlických horách

mapa: Kobylinka

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14B          Kristina Hamáčková                     38.

                   Lucie Mezníková                          44.

H14B          Jakub Šimon                                41.

                   Václav Šimon                               60.

H35B          Vladimír Mezník                           20.

 

26.5.2001

4. závod Gigasport Cupu

Sázava

Mapa: Zakopanej pes

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                          1.

                   Anna Marková                            2.

D12            Lucie Mezníková                         1.

D21A          Monika Osinová                          40.

D45            Eva Hamáčková                          2.

H10L          Ondřej Karmazín                          disk.

H10            Václav Šimon                               1.

H12            Vojtěch Tvrdek                            2.

H14            Jakub Šimon                                1.

H16            Michal Tůma                               2.

                   Pavel Tůma                                  disk.

H21A          Vladimír Mezník                           59.

                   Jan Marek                                   61.

                   Vojtěch Tvrdek                            70.      
Bohuslav Hamáček                      74.      

 

27.5.2001

5. závod Gigasport Cupu

Struhařov

Mapa: Kozlík

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Anna Marková                            1.

                   Tereza Kalinová                          2.

D12            Lucie Mezníková                         2.

D14            Kristina Hamáčková                   1.

D21A          Monika Osinová                          69.

D45            Eva Hamáčková                             4.

H10L          Ondřej Karmazín                         1.

H10            Václav Šimon                               1.

H12            Vojtěch Tvrdek                            2.

H14            Jakub Šimon                                1.

                   Jakub Tichý                                   9.

H16            Michal Tůma                                  7.

H21A          Pavel Karmazín                            54.

H35            Vladimír Mezník                             8.

                   Jan Marek                                   14.

H45            Vojtěch Tvrdek                            16.      
Bohuslav Hamáček                      25.      

 

9. -10.6.2001

1. Veteraniáda ČR v OB na krátké trati

2. Český pohár štafet

Jetřichovice

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

1.

D50            Eva Hamáčková                        5.

H35            Vladimír Mezník                      22.

H50            Vojtěch Tvrdek                       26.

                   Bohuslav Hamáček                  28.

2.

D14            Lucie Mezníková                     disk.

                   Anna Marková

                   Kristina Hamáčková

H120          Vladimír Mezník                      11.

                   Vojtěch Tvrdek

                   Bohuslav Hamáček

13.6.2001

Pražský pohár žactva – Celkové výsledky (5 závodů)

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D12            Lucie Mezníková                          6.

D14            Kristina Hamáčková                     4.

                   Lucie Mezníková                          5.

H10            Václav Šimon                               5.

H14            Jakub Šimon                                6.

 

16.6.2001

6. závod Gigasport Cupu

Žilina

Mapa: U Obory

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                          1.

                   Anna Marková                            2.

D12            Lucie Mezníková                         1.

D21A          Monika Osinová                          58.

H10L          Ondřej Karmazín                         1.

H14            Jakub Tichý                                    6.

H16            Martin Pisklák                            2.

                   Pavel Tůma                                    5.

H21A          Pavel Karmazín                            30.

                   Vladimír Mezník                           67.

H21B          Jan Marek                                     5.

 

17.6.2001

7. závod Gigasport Cupu

Kozmice u Benešova

Mapa: Meduna 2

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                          1.

                   Anna Marková                             2.

D12            Lucie Mezníková                         1.

H10L          Ondřej Karmazín                         1.

H16            Pavel Tůma                                    6.

H21A          Vladimír Mezník                           47.

                   Jan Marek                                   50.

                   Pavel Karmazín                            disk.

N3              Alena Karmazínová                        5.

 

5. – 8.7. 2001

„Golden Orienteering Tour“ – 4 dny OB Bečov

Mapy: Komtesa; Bečovské rybníky; Psí skála

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                         7.

                   Anna Marková                        disk.

D12            Lucie Mezníková                    2.

T6               Alena Marková                          8.

H35            Vladimír Mezník                        9.

                   Jan Marek                               14.

  Smik - 7.7.2001

D                Lucie Mezníková                       8.

                   Anna Marková                        46.

                   Tereze Kalinová                       47.

H                Vladimír Mezník                      36.

    MTBO - 7.7.2001

Přích           Jan Marek                               15.

 

3. – 5.8. 2001

„Golden Orienteering Tour“ –
                          - Staré Město pod Landštejnem

Mapy: Landštejn

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14B          Kristina Hamáčková                  4.

H12            Vojtěch Tvrdek                       3.

H14            Jakub Šimon                            14.

H50            Bohuslav Hamáček                  18.

                   Vojtěch Tvrdek                       27.

 

8.-12.8.2001

5 dnů OB  - Bohemia 2001 – Labské pískovce

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Lucie Mezníková                    2.

D14B          Kristina Hamáčková                disk.

D50            Eva Hamáčková                        4.

H10            Václav Šimon                          35.

H12B          Vojtěch Tvrdek                       12.

H14B          Jakub Šimon                            26.

H35B          Vladimír Mezník                      22.

H50B          Vojtěch Tvrdek                       13.

                   Bohuslav Hamáček                  17.

 

17. – 19.8.2001

3 Dny OB – Čížkovy kameny

Mapy: Čížkovy kameny 

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

H10            Václav Šimon                               2.

H14            Jakub Šimon                                  6.

 

25. – 26.8.2001

Pěkné prázdniny v Českém ráji – Kacanovy

Mapy: Bukovec - západ; Jezírka; Kacanovy

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D12            Lucie Mezníková                         3.

D14            Kristina Hamáčková                       4.

D50            Eva Hamáčková                             9.

H10            Václav Šimon                                 6.

H12            Vojtěch Tvrdek                              9.

H14            Jakub Šimon                                25.

H35            Vladimír Mezník                           18.

H50            Vojtěch Tvrdek                            21.

                   Bohuslav Hamáček                      23.

 

31.8. – 2.9.2001

Cena východních Čech – Dachovy u Hořic

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D12A          Lucie Mezníková                          10.

D14A          Kristina Hamáčková                     22.

D50            Eva Hamáčková                          2.

H10            Václav Šimon                               3.

H12            Vojtěch Tvrdek                            19.

H14            Jakub Šimon                                2.

H35            Vladimír Mezník                             6.

H45            Vojtěch Tvrdek                            14.

                   Bohuslav Hamáček                      disk.

 

15.9.2001

7. závod KOZEL Cupu a  žebříčku B - Čechy

Dubá

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14B          Kristina Hamáčková                     31.

                   Lucie Mezníková                          40.

D50B          Eva Hamáčková                          3.

H10            Václav Šimon                               1.

H14B          Jakub Šimon                                22.

H35B          Vladimír Mezník                           12.

H50B          Vojtěch Tvrdek                            27.

                   Bohuslav Hamáček                      30.

 

16.9.2001

8. závod KOZEL Cupu a  žebříčku B - Čechy

Medonosy

Mapa: Písečný důl

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14B          Lucie Mezníková                          33.

                   Kristina Hamáčková                     36.

D50B          Eva Hamáčková                             7.

H10C          Václav Šimon                                 5.

H35B          Vladimír Mezník                           14.

H50B          Bohuslav Hamáček                      28.

                   Vojtěch Tvrdek                            33.


22. – 23.9.2001

MČR na klasické trati

Chvaleč

Mapa: Závora

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D50            Eva Hamáčková                             10.

H35            Vladimír Mezník                             21.

H50            Vojtěch Tvrdek                              42.

                   Bohuslav Hamáček                         43.

T5               Kristina Hamáčková                       2.; 8.

                   Lucie Mezníková                          12.; 9.

 

28.9.2001

1. závod Gigasport Cupu

Stará Huť u Dobříše

mapa: Koziny

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D14            Lucie Mezníková                         2.

D16            Kristina Hamáčková                   1.

D21A          Eva Hamáčková                           32.

H12            Václav Šimon                               2.

H14            Jakub Šimon                                1.

H16            Michal Tůma                                10.

                   Pavel Tůma                                  disk.

H21A          Vladimír Mezník                           26.

                   Vojtěch Tvrdek                            42.      
Bohuslav Hamáček                      disk.    

 

30.9.2001

MČR oblastních výběrů

Lipnice nad Sázavou

mapa: Lipnice

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

Středočeská oblast                                   15.

                   Lucie Mezníková                    2.

                   Kristina Hamáčková                13.

                   Jakub Šimon                            16.

 

6.10.2001

2. závod Gigasport Cupu

Vlašim

mapa: Čínský drak

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                      1.

                   Anna Marková                          4.

D21A          Kristina Hamáčková                38.

                   Lucie Mezníková                     52.

H12            Václav Šimon                            4.

H14            Jakub Šimon                            2.

H16            Pavel Tůma                                8.

                   Michal Tůma                            13.

H21A          Vladimír Mezník                      63.

                   Jan Marek                               70.

                   Vojtěch Tvrdek                       73.

                   Bohuslav Hamáček                  74.

 

7.10.2001

3. závod Gigasport Cupu

Zahořany

mapa: Děd

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                      1.

                   Anna Marková                        2.

D21B          Lucie Mezníková                    3.

                   Alena Karmazínová                  disk.

H10L          Ondřej Karmazín                     2.

H12            Václav Šimon                            6.

                   Vojtěch Tvrdek                         9.

H14            Jakub Šimon                            1.

H16            Pavel Tůma                              10.

                   Michal Tůma                            14.

H21A          Vladimír Mezník                      48.

H21B          Jan Marek                                 4.

H45            Bohuslav Hamáček                  21.

                   Vojtěch Tvrdek                       23.

N                Jan Šimon                                disk.

T                 Hynek Šaman                            4.

 

13. – 14.10.2001

27. ročník dvouetapového závodu –
                                            - Vodňanský kapr

Krtely

mapy: Kapr25 – Kratochvíle; Skalice

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                          2.

                   Anna Marková                               5.

D12            Lucie Mezníková                         1.

D14            Kristina Hamáčková                       6.

D35            Alena Marková                            15.

D50            Eva Hamáčková                           2.

H10            Václav Šimon                                 4.

H14            Jakub Šimon                                11.

H35            Vladimír Mezník                             4.

                   Jan Marek                                     9.

H50            Vojtěch Tvrdek                              4.

                   Bohuslav Hamáček                        7.

T5               Eva Havelková                            1.

 

20.10.2001

4. závod Gigasport Cupu

mapa: Ostrov

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                      2.

                   Anna Marková                        3.

D14            Lucie Mezníková                    1.

D16            Kristina Hamáčková               1.

D21B          Alena Karmazínová                    4.

D45            Eva Hamáčková                        4.

H10L          Ondřej Karmazín                     1.

H12            Václav Šimon                            4.

H14            Jakub Šimon                            2.

H16            Pavel Tůma                                6.

H21B          Pavel Karmazín                       3.

                   Jan Marek                               10.

                   Vladimír Mezník                      15.

H45            Vojtěch Tvrdek                       15.

                   Bohuslav Hamáček                  24.

T6               Eva Havelková                          6.

 

21.10.2001

5. závod Gigasport Cupu

Liběchov

mapa: 7 chlebů

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D10            Tereza Kalinová                      1.

                   Anna Marková                        3.

D14            Lucie Mezníková                    2.

D16            Kristina Hamáčková               1.

D21B          Alena Karmazínová                  19.

D45            Eva Hamáčková                        5.

H10L          Ondřej Karmazín                     1.

H12            Václav Šimon                           2.

                   Vojtěch Tvrdek                       10.

H14            Jakub Šimon                            2.

H16            Michal Tůma                              5.

H21B          Vladimír Mezník                        8.

                   Pavel Karmazín                          9.

                   Jan Marek                               21.

H45            Vojtěch Tvrdek                       20.

                   Bohuslav Hamáček                  33.

T6               Eva Havelková                        10.

 

16.11.2001

19. ročník nočního štafetového závodu

                                               o pohár HULK

Praha

Mapa: Obora Hvězda

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D                LBE                                            disk.

                   Lucie Mezníková 

                   Kristina Hamáčková

                   Eva Havelková

H                LBE1                                          19.

                   Pavel Karmazín

                   Vladimír Mezník

                   Jan Marek

                   LBE2                                          disk.

                   Jakub Šimon

                   Michal Tůma

                   Pavel Tůma

 

17.11.2001

8. neoficiální mistrovství světa ve SMIKu

Roztyly

mapa: Hrádek

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D                Eva Hamáčková                           30..

                   Lucie Mezníková                          35.

                   Ludmila Hamáčková                    36.

                   Anna Marková                             40.

                   Tereza Kalinová                           41.

M                Pavel Karmazín                              8.

                   Jakub Šimon                                30.

                   Václav Šimon                               32.

                   Vladimír Mezník                           42.

                   Vojtěch Tvrdek                            49.

                   Jan Marek                                   58.

                   Bohuslav Hamáček                      68.

 

1.12.2001

Mikulášův kufr

Praha - Roztyly

Mapa: Hrádek

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

D12            Lucie Mezníková                    1.

H12            Václav Šimon                          disk.

H14            Jakub Šimon                            2.

H21            Vladimír Mezník                        7.

 

2.12.2001

1. závod PZL 2001 - 2002
Dobřichovice

Mapa: Červená hlína

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

                Lucie Mezníková                     16. ( 33.)

                   Vladimír Mezník                      17. ( 34.)

                   Jakub Šimon                           18. (35.)

                   Kristina Hamáčková               19. (36.)

                  

8.12.2001

2. závod PZL 2001 - 2002
Praha – Suchdol

Mapa: Vrabec

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

                   Jakub Šimon                               12.

                   Václav Šimon                              13.

                   Lucie Mezníková                         15.

                   Kristina Hamáčková                    22.

                   Vladimír Mezník                          26.

 

15.12.2001

3. závod PZL 2001 - 2002
Kamenice

Mapa: Kozlík

Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

                   Lucie Mezníková                         14.

                   Vladimír Mezník                          15.

                   Václav Šimon                                1. (18.)

                   Jakub Šimon                                 3. (20.)

 

22.12.2001

Sparťanská klouzačka
Praha – Petrovice

Mapa: Přehrada

Kat.:           Jméno:                                   Umístění:     

Double        Lucie Mezníková                           19.
Vladimír Mezník                           

                   Eva Hamáčková                            21.

                   Vojtěch Tvrdek
Single          Jakub Šimon                                   7.

                   Bohuslav Hamáček                         9.

                   Václav Šimon                               10.

 

25.12.2001

4. závod PZL 2001 - 2002
Praha

Mapy: Ládví
Kat.:           Jméno:                                    Umístění:

B                 Lucie Mezníková                      8. (19.)                         

                   Vladimír Mezník                       8. (19.)

C                Jakub Šimon                             4. (27.)

                   Václav Šimon                           5. (28.)

 

Oblastní žebříček – jaro 2001:

D12            Lucie Mezníková             1.

D14            Kristina Hamáčková       2.

H12            Vojtěch Tvrdek                  8.

H14            Jakub Šimon                      8.

                   Jakub Tichý                      11.

H16            Pavel Tůma                        6.

                   Michal Tůma                      9.

                   Pisklák Martin                  14.

                  

 

Oblastní žebříček – podzim 2001:

D14            Lucie Mezníková             2.
D16            Kristina Hamáčková       1.

H12            Václav Šimon                   3.
                   Vojtěch Tvrdek                11.

H14            Jakub Šimon                    1.

H16            Pavel Tůma                      10.

                   Michal Tůma                    14.

Licence pro sezónu 2002:

B                Lucie Mezníková           D12
                   Kristina Hamáčková     D14

                   Václav Šimon                 H12

                   Jakub Šimon                  H14